X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Jak zalogować się na konto?

1. Jeśli logujesz się po raz pierwszy lub nie pamiętasz hasła, musisz utworzyć swoje hasło do konta. Wejdź tutaj, aby tego dokonać.

2. Jeśli nie otrzymujesz wiadomości lub masz adres e-mail ...@ingfinanse.pl lub ...@port.allianz.pl, to napisz na i podaj nam alternatywny adres e-mail, gdyż nasze automatyczne wiadomości są odrzucane przez niektóre serwery, co uniemożliwia skuteczne zalogowanie się (w tytule wiadomości wpisz "zmiana adresu e-mail")

3. Odbierz pocztę e-mail i otwórz wiadomość od naszego systemu. Otrzymasz link do strony, gdzie będziesz mógł wpisać swoje nowe hasło. (jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, to postępuj zgodnie z pkt. 2)

4. Po poprawnym wprowadzeniu hasła, wejdź na stronę logowania i przy pomocy adresu e-mail i swojego hasła zaloguj się na konto. Adres strony logowania: http://www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl/logowanie/0.html

5. Gratulujemy! Poprawnie zalogowałeś się na swoje konto. Zaktualizuj swoją wizytówkę i sprawdź, jakie opcje dostępne są dla Ciebie w Twoim panelu.

Jeśli napotkasz na jakieś problemy, napisz:

Wyszukiwarka agentów

Rodzaj ubezpieczenia:
Towarzystwo:
Województwo
Powiat
Miasto

Znajdź agenta - wpisz szukaną frazę

Agent ubezpieczeniowy W Twoim mieście, dla Ciebie...
Tworzenie stron WWW Wrocław » www.christoware.pl » Projektowanie Stron Internetowych